Produkti

Terrasolid

Jomas, kurās izmanto LiDAR datus, atsevišķos gadījumos apvienojumā ar attēliem, pēdējo gadu laikā ir strauji augušas. Terrasolid programmatūras var tikt izmantotas teju jebkurā nozarē, jo tās nav ierobežotas nedz ar kādu konkrētu pielietojuma jomu, nedz arī radīta noteiktām lāzera skeneru vai kameru sistēmām.
 
Programmatūra var apstrādāt datus no gaisa un mobilajām sistēmām, un pat datus, kas iegūti no statiskiem zemes virsmas skeneriem, tiesa, ierobežotā apjomā. Tā kā vairāki Terrasolid programmatūras saimes produkti aptver visu ražošanas ciklu, sākot no kalibrēšanas un izejas datu saskaņošanas līdz galīgo 3D vektoru modeļu, orto fotogrāfiju, reljefa attēlojumu utt. Izveidei, programmatūra ir ļoti elastīga attiecībā uz dažādām pielietojuma jomām.
 
Tā ir programmatūra, kas paredzēta no gaisa iegūto un mobilo LiDAR datu un attēlu apstrādei. Terrasolid lietojumprogrammas nodrošina universālus un spējīgus instrumentus mērniekiem, inženieriem, dizaineriem, plānotājiem - ikvienam, kam ir jāapstrādā un jāizmanto 3D LiDAR dati un attēli.

Lielākā daļa Terrasolid lietojumprogrammu ir izstrādāti, izmantojot Bentley programmatūru. Terrasolid programmatūras versiju saderība ar Bentley produktiem ir norādīta Terrasolid mājas lapas programmatūras lejupielādes lapā.

Terrasolid piedāvā pamata un pilnās programmatūras versijas, kuras var apvienot komplektos, kas pielāgotas jūsu īpašajām darba prasībām. Terrasolid UAV risinājumi galvenokārt paredzēti lietotājiem, kuru galvenais uzdevums ir datu apstrāde, kurus ievākuši bezpilota lidaparāti (UAV), ko dēvē arī par droniem.