Produkti

STONEX S800

GNSS uztvērējam ir mūsdienīga 555 kanālu GNSS mikroshēmu, kas atbalsta signāla saņemšanu vienlaicīgi no vairākiem satelītiem, tostarp GPS, GLONASS, BEIDOU un GALILEO sistēmām, kas to padara par ideālu risinājumu uzmērīšanas lauka darbu veikšanai. Pilnveidotā uztvērēja konstrukcija S800 uztvērējam nodrošina nevainojamu signāla izsekošanas spēju un spēju to no traucējumiem.

 

DATU UZTVERŠANA NO VAIRĀKIEM SATELĪTIEM
STONEX S800 ar 555 kanāliem ir nevainojams borta reālā laika navigācijas risinājums, kas nodrošina augstu datu precizitāti. Visi GNSS signāli (GPS, GLONASS, BEIDOU un GALILEO) ir iekļauti, un par tiem netiek piemērota papildu maksa.

TĪMEKĻA LIETOTĀJA SASKARNES KONTROLE
Lai inicializētu, pārraudzītu un kontrolētu uztvērēja iestatījumus un lejupielādētus datus, izmantojot portatīvo vai stacionāro datoru, viedtālruni vai planšetdatoru ar Wi-Fi iespēju.

6800 mAh IETILPĪBAS AKUMULATORS
STONEX S800 komplektācijā ietilpst lielas ietilpības (6800 mAh) litija baterija, kas nodrošina līdz pat 10 stundām ierīces darbības.

IEKŠĒJAIS UHF RADIO MODEMS
Visiem S800 sērijas modeļiem ir iebūvēts UHF modema radio. Ir iespēja S800 ierīci pasūtīt ar iespējotu radioraidītāju, vai arī iegādāties uztvērēju bez aktīva radioraidītāja, un aktivizēt to vēlāk jebkurā brīdī pēc nepieciešamības.

PASTIPRINĀTA KONSTRUKCIJA
STONEX S800 ierīces IP67 ūdens un putekļu aizsardzības klase nozīmē, ka to var droši izmantot īpaši nelabvēlīgos apstākļos.

 

STONEX S800 ir kompakts un īpaši viegls GNSS uztvērējs ar paaugstinātu izturību. Brīvā kritiena tests — kritiens no 2 m augstuma uz betona grīdas, neradot bojājumus (pateicoties izturīgajam korpusam no magnija sakausējuma). Īpašais alumīnija sakausējuma korpuss nodrošina nodalītu vietu pieciem sistēmas komponentiem: antenai, radio, elektroniskajai kartei, galvenajam panelim un baterijai.

Tehniskā specifikācija Tehniskā specifikācija