Produkti

STONEX S900

Jauna, augstas precizitātes antena, spēcīgs UHF raidītājs un GSM 4G modems pilnībā integrētai sakaru izvēlei apvienojumā ar vieglu un mūsdienīgu dizainu, ir STONEX nepārtrauktas evolūcijas rezultāts.

DATU UZTVERŠANA NO VAIRĀKIEM SATELĪTIEM
STONEX S900 ar 555 kanāliem ir nevainojams borta reālā laika navigācijas risinājums, kas nodrošina augstu datu precizitāti. Visi GNSS signāli (GPS, GLONASS, BEIDOU un GALILEO) ir iekļauti, un par tiem netiek piemērota papildu maksa.

TĪMEKĻA LIETOTĀJA SASKARNES KONTROLE
Lai inicializētu, pārraudzītu un kontrolētu uztvērēja iestatījumus un lejupielādētus datus, izmantojot portatīvo vai stacionāro datoru, viedtālruni vai planšetdatoru ar Wi-Fi iespēju.

ELEKTRONISKAIS LĪMEŅRĀDIS
Uz S900 ir uzstādīts E-Bubble, ko var parādīt tieši programmatūrā. Ja statīvs ir vertikāls,  punkts tiek ierakstīts automātiski, tiklīdz tas ir līmenī. Tas padara punktu iegūšanu ļoti ātru.

IEKŠĒJAIS UHF RADIO MODEMS
Divas ātri nomaināmas baterijas nodrošina darbību līdz pat 12 stundām, izmantojot integrēto UHF radio modēmu. Jaudas līmeni var pārbaudīt un redzēt uz vadības ierīces.

PASTIPRINĀTA KONSTRUKCIJA
STONEX S900 ierīces IP67 ūdens un putekļu aizsardzības klase nozīmē, ka to var droši izmantot īpaši nelabvēlīgos apstākļos.

STONEX S900 ir kompakts un īpaši viegls GNSS uztvērējs ar paaugstinātu izturību. Brīvā kritiena tests — kritiens no 2 m augstuma uz betona grīdas, neradot bojājumus (pateicoties izturīgajam korpusam no magnija sakausējuma). Īpašais alumīnija sakausējuma korpuss nodrošina nodalītu vietu pieciem sistēmas komponentiem: antenai, radio, elektroniskajai kartei, galvenajam panelim un baterijai.

Tehniskā specifikācija Tehniskā specifikācija